E.NOX®SHOCK Nitric Oxid Stimulant, 690 gr


Daudzums:

Ielikt grozā
Nav noliktavā

Apraksts Pamācība Sastāvs un uzturvērtība

Apraksts


E.nox un E.nox®Shock ir produkts, kas paredzēts maksimālam spēkam, augstas intensitātes treniņu stimulēšanai un maksimālai asins plūsmai uz muskuļiem. Tas ir NO (slāpekļa oksīda) stimulants. Šī produkta ogļhidrātu daļa ir ļoti svarīga tā iedarbībai: izomaltuloze (PalatinoseTM), oligosaharīds maltodekstrīns un dekstroze kā ātrs enerģijas avots.
E.nox®Shock ir pulveris, kas viegli šķīst ūdenī, tam ir lieliska garša, un jūs to varat uzņemt uzreiz. Shock ir vismodernākās NO produkcijas paaudzes pārstāvis. Tas satur unikālu aktīvo vielu kombināciju lielās devās: arginīns AKG - alfaaketoglutarāts (10870 mg uz 100 g produkta), arginīna bāze (4348 mg uz 100 g produkta), citrullīns (6522 mg uz 100 g produkta) un beta Alanīns (8696 mg uz 100 g produkta). Vai jūs vēlaties izjust jaunu treniņu intensitāti, kuru jūs nekad iepriekš neesat pieredzējis? Vai vēlaties izbaudīt maksimālu asins pieplūdumu muskuļos ? E.nox®Shock ir populārs papildinājums savā produktu kategorijā.  Absolūti jauns kreatīna veids ir kreatīna AKG - alfaekotoglutarāts (4348 mg uz 100 g produkta), kas ir "hit" starp kreatīna piedevām, tri-kreatīna malātu (4348 mg uz 100 g produkta) un kreatīna monohidrātu (Creapure®) (4348 Mg uz 100 g produkta).
STIMULĀCIJA = 5217 MG! E.nox®Shock satur arī stimulatoru kompleksu, kas nodrošina maksimālu treniņu intensitāti un koncentrāciju: taurīns (4348 mg uz 100 g produkta = 2000 mg uz 1 devu), kofeīns (100 mg uz 1 devu šai precei) un dabiskā stimulējošā zaļā tēja Ekstrakts (652 mg uz 100 g produkta).
OGĻHIDRĀTU PAMATS ir ļoti svarīgs E.nox®Shock iedarbībai. Tas satur revolucionāru ogļhidrātu izomaltulozi (PalatinoseTM). Tas ir lielisks enerģijas avots sportistiem un personām ar fizisku spriedzi. Pārtikas produktu un dzērienu, kas satur PalatinoseTM, saturs samazina glikēmijas pieaugumu salīdzinājumā ar pārtiku un dzērieniem, kas satur cukuru (tai ir zemāka glikēmiskā indeksa vērtība). Ir iespējams to lietot pirms treniņa, tā laikā vai pēc tā. PalatinoseTM kombinācijā ar populāro polisaharīdu maltodekstrīnu un dekstrozi kā ātru enerģijas avotu. Šī ogļhidrātu kombinācija nodrošina pietiekami daudz enerģijas visa trniņa laikā un ir ļoti svarīga arī E.nox®Shock iedarbības kreatīniem.

Pamācība

  • 1 kausiņš = 15,3 g
  • 1 deva = 3 kausiņi (45,9 g)
  • Fitnesa līmenis: 2 kausiņi 15 - 20 minūtes pirms treniņa
  • Progresīvs un profesionāls līmenis: 3 kausiņi 15 - 20 minūtes pirms treniņa E.nox®Shock ir pulveris, ko var izšķīdināt ūdenī, garšīgs un var tūlīt lietot
  • Sajauc 2 - 3 kausiņus E.NOX®SHOCK 300-400 ml ūdens
  • Tūlītējam patēriņam.

LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI 
Pirms šī vai jebkura cita uztura bagātinātāja lietošanas, kā arī pirms treniņu programmas uzsākšanas, konsultējieties ar ārstu vai citu speciālistu. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Produkta lietošanas laikā uzņemiet pietiekami daudz ūdens. Glabāt bērniem nesasniedzamā vietā. Grūtniecības vai zīdīšanas laikā konsultējieties ar ārstu par produkta lietošanu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!
 

Sastāvs un uzturvērtība

APPLE L-arginīns AKG - Alpha-ketoglutarātu Beta alanīns, L-Citrulīna DL Malate, L-arginīns Base, taurīns, kreatīna monohidrāts (Creapure®), kreatīna AKG - Alpha-ketoglutarātu, Tri-kreatīna Malate, zaļās tējas ekstrakts (30 % Kofeīns), Bezūdens kofeīns. Citas sastāvdaļas: dekstroze, trikalcija fosfāts (pretsalipes aģents), maltodekstrīns, PalatinoseTM (izomaltulozi), citronskābe (skābuma regulētājs), garša, silīcija dioksīds (pretsalipes līdzeklis), sukraloze, Splenda® (saldinātājs), steviolglikozīdi (saldinātājs no Stevia auga - dabiskas izcelsmes), hlorofils (dabiskais krāsviela).

CHERRY L-arginīns AKG - Alpha-ketoglutarātu Beta alanīns, L-Citrulīna DL Malate, L-arginīns Base, taurīns, kreatīna monohidrāts (Creapure®), kreatīna AKG - Alpha-ketoglutarātu, Tri-kreatīna Malate, zaļās tējas ekstrakts (30 % Kofeīns), Bezūdens kofeīns. Citas sastāvdaļas: dekstroze, trikalcija fosfāts (pretsalipes aģents), citronskābe (skābuma regulētājs), maltodekstrīns, PalatinoseTM (izomaltulozi), garša, silīcija dioksīds (pretsalipes līdzeklis), sarkano biešu ekstrakts (dabīgs krāsviela), sukraloze, Splenda® (saldinātājs) , Steviolglikozīdi (dabiskās izcelsmes Stevia augu saldinātājs).

UPENES L-arginīns AKG - Alpha-ketoglutarātu Beta alanīns, L-Citrulīna DL Malate, L-arginīns Base, taurīns, kreatīna monohidrāts (Creapure®), kreatīna AKG - Alpha-ketoglutarātu, Tri-kreatīna Malate, zaļās tējas ekstrakts ( 30% kofeīna), Bezūdens kofeīns. Citas sastāvdaļas: dekstroze, trikalcija fosfāts (pretsalipes aģents), citronskābe (skābuma regulētājs), maltodekstrīns, PalatinoseTM (izomaltulozi), garša, silīcija dioksīds (pretsalipes līdzeklis), sarkano biešu ekstrakts (dabīgs krāsviela), sukraloze, Splenda® (saldinātājs) , Steviolglikozīdi (dabiskās izcelsmes Stevia augu saldinātājs).

ORANGE L-arginīns AKG - Alpha-ketoglutarātu Beta alanīns, L-Citrulīna DL Malate, L-arginīns Base, taurīns, kreatīna monohidrāts (Creapure®), kreatīna AKG - Alpha-ketoglutarātu, Tri-kreatīna Malate, zaļās tējas ekstrakts (30 % Kofeīns), Bezūdens kofeīns. Citas sastāvdaļas: dekstroze, trikalcija fosfāts (pretsalipes aģents), citronskābe (skābuma regulētājs), maltodekstrīns, PalatinoseTM (izomaltulozi), garša, silīcija dioksīds (pretsalipes līdzeklis), beta-caroten (dabas krāsviela), sukraloze, Splenda® (saldinātājs) , Steviolglikozīdi (dabiskās izcelsmes Stevia augu saldinātājs).

E.NOX®SHOCK - EXTRIFIT®ANABOLIZERS: labākais produkts, ņemot vērā cenas / efekta attiecību. Pamata NO stimulants ar lielu stimulantu saturu. E.nox ir tipisks arī ar augstu saturu NO (slāpekļa oksīda) stimulators, kas izraisa asins pieplūdumu muskuļos (citrulīnu, arginīna bāzi, arginīnu AKG beta alanīna). kreatīna matrica satur trīs top creatines (kreatīna AKG, Creapure® - Vācu kreatīna monohidrāts ar reģistrēta preču zīmi un tri-kreatīna malāta) in līdzsvarota attiecība ogļhidrātu maisījums satur trīs ogļhidrātu avotus: dekstroze - maltodekstrīns-PalatinoseTM. Šī kombinācija nodrošina lielisku pakāpenisku efektu un brīvu enerģijas piegādi. Piezīme: ir nepieciešams patērēt pietiekami daudz olbaltumvielu, BCCA un glutamīnu kopā ar E.nox®Shock, lai sasniegtu muskuļu augšanu, palielinot asins plūsmu muskuļos! Šī produkta priekšrocība ir zemas cenas kombinācija un patiešām lielu ,,pump'' efektu. Ļoti spēcīga stimulējoša iedarbība. Kreatīna matrica nodrošina muskuļu spēka viļņus.
Parādīt Izvērsti

Populārākie produkti

Apmaksa un piegāde


Par Maryfit.lv veikalā veiktajiem pasūtījumiem šobrīd var norēķināties divos veidos: veicot naudas pārskaitījumu vai samaksājot skaidrā naudā, saņemot preci. Veicot maksājumu neaizmirstiet sadaļā "Maksājuma mērķis" norādīt pasūtījuma numuru, lai neaizkavētu pasūtījuma apstrādes procesu un tā izsūtīšanu!Piegādi veicam ar Omniva pakomātu vai Kurjerdienesta starpniecību.

Lasīt tālāk

Nepieciešama palīdzība?


Ja Jums radies kāds jautājums, par apmaksu, piegādi vai vienkārši nepiešama palīdzība pasūtījuma veikšanā, lūdzu, droši sazinieties ar mums sev ērtākājā veidā:
e-pasts: info@maryfit.lv
tālr.nr. +371 29-66-22-26
 

Lasīt tālākPirkumu grozs

Kopējā summa: 0.00 €

Pāriet uz grozu