GO PRO 30 Gainer, 3000 gr


Daudzums:

Ielikt grozā
Nav noliktavā

Apraksts Pamācība Sastāvs un uzturvērtība

Apraksts

Go Pro 30 ir labas gaumes sporta dzēriens - f.e. Šokolādes aromāts garšo kā kausēta piena šokolāde. Tajā ir proteīns, PalatinoseTM (izomaltuloze), L-glutamīns un gremošanas enzīmi. Tā kā olbaltumvielu saturs ir piemērots muskuļu masas pieaugumam un uzturēšanai. Ogļhidrāti ir enerģijas avots.

  Go Pro 30 ir sporta dzēriens, kas paredzēts muskuļu masu veidošanai un spēka palielināšanai. Tas satur 8 olbaltumvielu avotus (30% olbaltumvielu: tūlītēji ultrafiltrēts sūkalu olbaltumvielu koncentrāts, fermentatīvi hidrolizēts 90% sūkalu olbaltumvielu izolāts ar hidrolīzes DH8 pakāpi, fermentatīvi hidrolizētu sūkalu olbaltumvielu koncentrātu ar hidrolīzes pakāpi DH32, olu albumīnu, fermentatīvi hidrolizētu sūkalu olbaltumvielu koncentrātu ar Hidrolīzes pakāpe DH5, tūlītēja 90% sūkalu CFM izolāts, mikelāru kazeīns un tūbiņu sūkalu proteīna CFM koncentrāts). Proteīni ir bagātināti ar brīvo formu glutamīnu. Ogļhidrātu bāze ir izomaltuloze (PalatinoseTM) - mūsdienu sporta carbs ar zemu glikēmisko indeksu. Pārējie ogļhidrātu avoti ir maltodekstrīns un dekstroze.

Pamācība

IEROSINĀTĀ LIETOŠANA: 
  • Ir atkarīga no fiziskās aktivitātes, sporta aktivitātes un uztura
  • 1 liekšķere = 45 g
  • Mēs iesakām sadalīt dienas devu (2-6 kausiņus) divās vai trīs daļās un lietot tos kā uzkodas starp ēdienreizēm
  • Treniņu dienās to lieto vēlāk pēc nodarbības.
  • Sajauciet vienas liekšķeres saturu ar 200 ml ūdens vai vājpiena

Sastāvs un uzturvērtība

SASTĀVDAĻAS:
CHOCOLATE PalatinoseTM (izomaltulozi), filtrēti instant sūkalu olbaltumvielu koncentrāts, maltodekstrīns, dekstrozes, fermentatīvi hidrolizēta 90% sūkalu olbaltumvielu izolāts ar pakāpi hidrolīzes DH 8, fermentatīvi hidrolizēta sūkalu olbaltumvielu koncentrāta ar pakāpei hidrolīzes DH 32, albumīns, fermentatīvi hidrolizēta sūkalu olbaltumvielu koncentrāta ar pakāpi hidrolīzes DH 5, instant 90% sūkalu olbaltumvielu izolāts CFM, micelar kazeīnu, instant sūkalu olbaltumvielu koncentrāts CFM, L-glutamīns (1000 mg / 100 g), enzīmus: papaīns, ToleraseTM (pH stabils laktāzes). Citas sastāvdaļas: žāvēts beztauku piens, beztauku kakao, garša, guāra sveķu (stabilizators, biezinātājs), sukralozes (saldinātājs), sojas lecitīna 0,003% (emulgators).

VANILLE PalatinoseTM (izomaltulozi), filtrēti instant sūkalu olbaltumvielu koncentrāts, maltodekstrīns, dekstrozes, enzymaticallyhydrolysed 90% sūkalu olbaltumvielu izolāts ar pakāpi hidrolīzes DH 8, fermentatīvi hidrolizēta sūkalu olbaltumvielu koncentrāta ar pakāpei hidrolīzes DH 32, albumīns, fermentatīvi hidrolizēta sūkalu olbaltumvielu koncentrāta ar Hidrolīzes pakāpe DH 5, instant 90% sūkalu olbaltumvielu izolāts CFM, mikelāru kazeīns, tūbiņu sūkalu olbaltumvielu koncentrāts CFM, L-glutamīns (1000 mg / 100 g), fermenti: papains, Tolerase ™ (pH stabilā laktāze). Citas sastāvdaļas: žāvēts beztauku piens, aromāts, guāra sveķu (stabilizators, biezinātājs, beta-karotīns (krāsviela), sukraloze (saldinātājs), sojas lecitīns 0,003% (emulgators).

STRAWBERRY PalatinoseTM (izomaltulozi), filtrēti instant sūkalu olbaltumvielu koncentrāts, maltodekstrīns, dekstrozes, fermentatīvi hidrolizēta 90% sūkalu olbaltumvielu izolāts ar pakāpi hidrolīzes DH 8, fermentatīvi hidrolizēta sūkalu olbaltumvielu koncentrāta ar pakāpei hidrolīzes DH 32, albumīns, fermentatīvi hidrolizēta sūkalu olbaltumvielu koncentrāta ar pakāpi hidrolīzes DH 5, instant 90% sūkalu olbaltumvielu izolāts CFM, micelar kazeīnu, instant sūkalu olbaltumvielu koncentrāts CFM, L-glutamīns (1000 mg / 100 g), enzīmus: papaīns, ToleraseTM (pH stabils laktāzes). Pārējās sastāvdaļas: žāvētas beztauku pienu, garšu, guāra sveķi (stabilizētājs, biezinātājs), žāvētas zemenes, sarkanā biete ekstrakts (dabīgs krāsviela), sukraloze (saldinātājs), sojas lecitīns 0,003% (emulgatoru).
Parādīt Izvērsti

Populārākie produkti

Apmaksa un piegāde


Par Maryfit.lv veikalā veiktajiem pasūtījumiem šobrīd var norēķināties divos veidos: veicot naudas pārskaitījumu vai samaksājot skaidrā naudā, saņemot preci. Veicot maksājumu neaizmirstiet sadaļā "Maksājuma mērķis" norādīt pasūtījuma numuru, lai neaizkavētu pasūtījuma apstrādes procesu un tā izsūtīšanu!Piegādi veicam ar Omniva pakomātu vai Kurjerdienesta starpniecību.

Lasīt tālāk

Nepieciešama palīdzība?


Ja Jums radies kāds jautājums, par apmaksu, piegādi vai vienkārši nepiešama palīdzība pasūtījuma veikšanā, lūdzu, droši sazinieties ar mums sev ērtākājā veidā:
e-pasts: info@maryfit.lv
tālr.nr. +371 29-66-22-26
 

Lasīt tālākPirkumu grozs

Kopējā summa: 0.00 €

Pāriet uz grozu