AMINOFREE® & PEPTIDES, 400 gr


Daudzums:

Ielikt grozā
Nav noliktavā

Apraksts Pamācība Sastāvs un uzturvērtība

Apraksts

AminoFree® un peptidi ir absolūts jaunums no Extrifit®! Mēs vēlamies vienmēr piedāvāt jums produktus, kas atbilst jaunākajai tendencei, un jaunākos sporta uzturu zinātnes atzinumus, un AminoFree® ir tieši šāds produkts. Tas satur brīvas formas aminoskābes un patentētus peptīdus. Šis maisījums ir bagātināts ar B6 vitamīnu (piridoksīnu) un minerālvielām - kāliju un magniju. Bezmaksas formas aminoskābes jūs noteikti zināt. Šis produkts satur brīvu aminoskābju maisījumu, ieskaitot BCAA - dienas deva satur pilnīgi 5000 mg, glutamīns - dienas deva satur pilnīgi 3000 mg, aminoskābes ar specifisku iedarbību, f.e. Muskuļu sūknēšana, kā arginīns un citrulīns, arī beta alanīns un citas svarīgas aminoskābes.   Aminoskābju ietekme AminoFree® un peptidā pastiprināta ar peptīdiem. AminoFree® un peptīdi satur aminoskābju leikīna, valīna un izoleicīna (BCAA) un glutamīna un arginīna peptīdu peptīdu patentus. Šie peptīdi ir būtiski atjaunošanai un muskuļu masas veidošanai, un tie ir tipiski ar labāku stabilitāti, sagremojamību un absorbciju salīdzinājumā ar standarta aminoskābēm.

Brīvās formas aminoskābju un peptīdu maisījums ir daudz efektīvāks nekā tikai aminoskābju maisījums daudzos produktos pulverveida veidā ir ļoti praktisks - to var ievadīt atbilstoši savām vajadzībām, un jūsu dzēriens jebkurā brīdī ir gatavs jebkurā brīdī aminoskābes šajā formā ir lieliski sagremojamas Un lietojamas, šis produkts nesatur pildvielas kā tabletes. Turklāt AMINOFREE® ir vairāk priekšrocību: pateicoties minimālajam cukura un tauku saturam, tas ir piemērots arī personām, kas mēģina samazināt ķermeņa tauku saturu, šis produkts satur tikai dabiskus krāsvielas, tādēļ nav nevajadzīgas ķīmijas! Tai ir lieliska garša, un mēs piedāvājam to 9 garšas!
KAM IR ŠIS PRODUKTS PAREDZĒTS? Spēka sporta disciplīnu sportistiem tā antikatabolā efekta dēļ - ja jūs vēlaties sasniegt savu labāko izturību, šis produkts pasargās jūsu muskuļus intensīva treniņa laikā pret katabolismu un atbalstīs jūsu atjaunošanos pēc slodzēm, tas cenšas sasniegt maksimālu muskuļu augšanu - Aminoskābēm un peptīdu maisījumam ir antikataboliska iedarbība tiem, kas mēģina saglabāt savu muskuļu masu un samazināt tajā pašā laikā - kā arī kultūrists pirms sacensībām kā fitnesa treniņotāji visiem izturības disciplīnu sportistiem, piemēram, hokejs, MMA, bokss un citi - tas atbalsta atgūšanos pēc smagas sporta veiktspējas.

Pamācība

IEROSINĀTĀ LIETOŠANA
Atkarīgs no ķermeņa svara, sporta aktivitātēm un uztura.
Iespēja lietot: 1-3 liekšķeres pirms treniņa vai pēc tam.

NORĀDĪJUMI: samaisiet 1-3 liekšķeres ar 100-300 ml ūdens.

Sastāvs un uzturvērtība

SASTĀVDAĻAS:
MANGO-ANANĀSU L-leicīna *, L-glutamīns * ', peptīdiem, aminoskābes L-leicīns, L-izoleicīns un L-valīna PepForm® - BCAA 2: 1: 1 peptīdi, beta-alanīns *, L-glicīna *, L -alanine *, peptīdi no aminoskābju L-glutamīna PepForm® - glutamīna peptīdi, peptīdi no aminoskābju L-arginīna PepForm® - arginīna peptīdus, kālija citrāts, L-citrulīnu DL-malāta *, L-arginīna bāze *, L-tirozīna *, L-fenilalanīns *, L-treonīns *, trimagnija citrāts, L-lizīns HCl, * L-valīns *, L-izoleicīns *, L-histidīns *, L-ornitīns HCl, * L-metionīns *, L-triptofāns *, Piridoksīna HCl. Citas sastāvdaļas: citronskābe (skābuma regulators), aromāts, beta-karotīns (dabiskais krāsviela), silīcija dioksīds un E 900 (pretkarejas līdzekļi), sukraloze (saldinātājs).

PEACH L-leicīns *, L-glutamīns *, aminoskābju peptīdi L-leicīns, L-izoleicīns un L-valīns PepForm® - BCAA 2: 1: 1 peptīdi, beta-alanīns *, L-glicīns *, L-alanīns *, peptīdi no aminoskābju L-glutamīna PepForm® - glutamīna peptīdi, peptīdi no aminoskābju L-arginīna PepForm® - arginīna peptīdi, kālija citrāts, L-citrulīnu DL-malāta *, L-arginīna bāzes *, L-tirozīna *, L-fenilalanīns *, L-treonīns *, trimagnija citrāts, L-lizīns HCl, * L-valīns *, L-izoleucīns *, L-hididīns *, L-ornitīns HCl, * L-metionīns *, L-triptofāns * Piridoksīna HCl.
Citas sastāvdaļas: citronskābe (skābuma regulators), aromāts, beta-karotīns (dabiskais krāsviela), silīcija dioksīds un E 900 (pretkarejas līdzekļi), sukraloze (saldinātājs).

ORANGE L-leucīns *, L-glutamīns *, aminoskābju peptīdi L-leicīns, L-izoleicīns un L-valīns PepForm® - BCAA 2: 1: 1 peptīdi, beta-alanīns *, L-glicīns *, L-alanīns *, peptīdi no aminoskābju L-glutamīna PepForm® - glutamīna peptīdi, peptīdi no aminoskābju L-arginīna PepForm® - arginīna peptīdi, kālija citrāts, L-citrulīnu DL-malāta *, L-arginīna bāzes *, L-tirozīna *, L-fenilalanīns *, L-treonīns *, trimagnija citrāts, L-lizīns HCl, * L-valīns *, L-izoleucīns *, L-hididīns *, L-ornitīns HCl, * L-metionīns *, L-triptofāns * Piridoksīna HCl.
Citas sastāvdaļas: citronskābe (skābuma regulators), aromāts, beta-karotīns (dabiskais krāsviela), silīcija dioksīds un E 900 (pretkarejas līdzekļi), sukraloze (saldinātājs).

AVEŅU L-leicīna *, L-glutamīns * ', peptīdiem, aminoskābes L-leicīns, L-izoleicīns un L-valīna PepForm® - BCAA 2: 1: 1 peptīdi, beta-alanīns *, L-glicīna *, L-alanīns *, peptīdi no aminoskābju L-glutamīna PepForm® - glutamīna peptīdi, peptīdi no aminoskābju L-arginīna PepForm® - arginīna peptīdi, kālija citrāts, L-citrulīnu DL-malāta *, L-arginīna bāzes *, L-tirozīna *, L-fenilalanīns *, L-treonīns *, trimagnija citrāts, L-lizīns HCl, * L-valīns *, L-izoleucīns *, L-hididīns *, L-ornitīns HCl, * L-metionīns *, L-triptofāns * Piridoksīna HCl.

Citas sastāvdaļas: citronskābe (skābuma regulators), aromāts, karmina (dabīgā krāsviela), silīcija dioksīds un E 900 (pretkretion līdzekļi), sukraloze (saldinātājs).

1 LIETOŠANAS SATURA SVARS: 400 g. Fenilketonurika: Satur fenilalanīnu. Alergēnu saturs: piena proteīns, ieskaitot laktozi
Parādīt Izvērsti

Populārākie produkti

Apmaksa un piegāde


Par Maryfit.lv veikalā veiktajiem pasūtījumiem šobrīd var norēķināties divos veidos: veicot naudas pārskaitījumu vai samaksājot skaidrā naudā, saņemot preci. Veicot maksājumu neaizmirstiet sadaļā "Maksājuma mērķis" norādīt pasūtījuma numuru, lai neaizkavētu pasūtījuma apstrādes procesu un tā izsūtīšanu!Piegādi veicam ar Omniva pakomātu vai Kurjerdienesta starpniecību.

Lasīt tālāk

Nepieciešama palīdzība?


Ja Jums radies kāds jautājums, par apmaksu, piegādi vai vienkārši nepiešama palīdzība pasūtījuma veikšanā, lūdzu, droši sazinieties ar mums sev ērtākājā veidā:
e-pasts: info@maryfit.lv
tālr.nr. +371 29-66-22-26
 

Lasīt tālākPirkumu grozs

Kopējā summa: 0.00 €

Pāriet uz grozu