Bieži uzdotie jautājumi

Kā pasūtīt?

Preces iespējams iegādāties, noformējot pasūtījumu interneta veikalā MaryFIT.lv Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvanīt pa telefonu +37129662226. Priecāsimies Jūs uzklausīt un palīdzēt!

Kad nepieciešamā prece atrasta, spiediet pogu “Ielikt Grozā” un produkts tiks pievienots grozam.  Šajā brīdī variet turpināt preču izvēli vai doties uz Grozu, pirkuma noformēšanai.
Ja esiet preci ievietojis grozā, Jums tā nav obligāti jāiegādājas. Jebkurā mirklī iespējams dzēst vai mainīt groza saturu.

Kad grozā ir visa vēlamā prece vajadzīgajā daudzumā, spiediet pogu „Pirkt”.

Lai noformētu pirkumu, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu, lai veicot nākamo pirkumu, saglabātu Jūsu kontaktinformāciju un pirkumu vēsturi, kā arī baudītu reģistrētu lietotāju priekšrocības, ietaupītu laiku un atvieglotu pirkšanu.
Pirkumus variet veikt arī bez reģistrācijas!
Pēc reģistrācijas nosūtīšanas atvērsies Grozs, kur vēlreiz būs iespēja apskatīt un koriģēt to un izvēlēties sev ērtāko piegādes veidu.

Nākamais solis ir pēdējais pirms pasūtījuma veikšanas. Lūdzu pārbaudiet visu ievadīto informāciju. Ja visa informācija ir pareiza, spiediet pogu “Veikt pasūtījumu”.

Kad būsim saņemuši un pārbaudījuši Jūsu pasūtījumu, izsūtīsim uz Jūsu norādīto e-pastu rēķinu ar mūsu rekvizītiem.

Apmaksa?

Par MaryFIT.lv veiktajiem pasūtījumiem šobrīd var norēķināties divos veidos:
  • Veicot naudas pārskaitījumu
  • Samaksājot skaidrā naudā saņemot preci (šis pakalpojums šobrīd iespējams tikai piegādēm ar kurjeru, papildmaksa 1.5 EUR)
 
Naudas pārskaitījumu Jūs variet veikt savā Internetbankā, vai jebkurā kredītiestādē, kurai ir tiesības pieņemt un veikt maksājumus (bankas, pasta nodaļas u.c.). Veicot maksājumu neaizmirstiet sadaļā "Maksājuma mērķis" norādīt pasūtījuma numuru, lai neaizkavētu pasūtījuma apstrādes procesu un tā izsūtīšanu!
 
Apmaksu par pasūtījumu gaidam un preču esamību garantējam 3 darba dienas no pasūtījuma saņemšanas brīža. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja Jūs pasūtījuma apmaksa var aizkavēties ilgāk par trīs darbadienām., lai varam pagarināt preču rezervācijas laiku.
Ja Jums radies kāds jautājums, par apmaksu, piegādi vai vienkārši nepiešama palīdzība pasūtījuma veikšanā, lūdzu, droši sazinieties ar mums sev ērtākājā veidā.

Piegāde?

  Jūsu ērtībai, pasūtījumu piegādei piedāvājam izvēles iespējas. Visi pasūtījumi, kuru kopsumma pārsniedz 70 Eur, tiks piegādādi BEZ MAKSAS. Bezmaksas piegādei būs iespējams izvēlēties Omniva pakomātu vai kurjerpastu.
Pasūtījumi, kuri apmaksāti līdz 12:00 (darba dienās), tiek piegādāti jau nākamajā darba dienā. Piegādes uz pakomātiem notiek arī sestdienās. 
Jums būs jānorāda kurā pakomātā Jūs vēlēsieties izņemt savu sūtījumu. Pasūtījuma saņemšana ir pavisam vienkārša - pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas, mēs izsūtīsim pasūtījumu uz Jūsu izvēlēto Omniva pakomātu. Tiklīdz pasūtījums būs ieradies pakomātā, uz Jūsu tālruni tiks izsūtīta informatīva īzsiņa, kas saturēs īpašu kodu, kuru ievadot pakomāta sistēmā, tiks atvērts nodalījums, kurā atradīsies Jūsu pasūtījums.

  Omniva KURJERPASTS ir serviss, kas sūtījumu Jums piegādās un nodos personīgi vietā,kuru norādījāt veicot pasūtījumu.Pirms piegādes Kurjers ar Jums telefoniski sazināsies, lai precizētu piegādes laiku, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai būtu iespējams sazvanīt telefona numuru, kas norādīts saņēmēja kontaktinformācijā.

  Pakalpojuma maksa tiek automātiski aprēķināta pēc pirkuma svara un vietas uz kuru tiks veikta piegāde.

Kā atteikties no preces?

  Ja uzreiz pēc pirkuma veikšanas vēlaties mainīt piegādes adresi, piegādes veidu, vai kādu citu detaļu, vai arī pilnībā atteikties no pirkuma, Jūs variet sazināties ar mums pa e-pastu
info@maryfit.lv vai pa tālr. +371 29 66 222 6.
Ja pirkums jau nodots kurjerkompānijai, iespējams, piegādes detaļas mainīt vairs nevarēsim.
  Mēs vēlamies, lai mūsu klienti ir vienmēr apmierināti ar savu pirkumu, tāpēc, ja saņemot pirkumu seciniet, ka pasūtītā prece nav tieši tā ko vēlējāties, droši variet to atdot atpakaļ 14 dienu laikā un mēs to samainīsim vai atdosim Jums naudu. Atdotā prece nedrīkst būt atvērta, lietota, vai kā citādi bojāta. Par preces atdošanu vai samainīšanu radušos izdevumus šādos gadījumos apmakā pats pircējs. Ja vēlēsieties saņemt naudu, tā tiks atdota 14 dienu laikā ar bankas pārskaitījumu. Pirms preces atdošanas lūgums sazināties ar mums.
  Retos gadījumos, ja esat saņēmis kļudaini izsūtītu produktu, droši sazinieties ar mums pa e-pastu
info@maryfit.lv vai pa tālr. +371 29 66 222 6. Mēs noorganizēsim preces apmaiņu un apmaksāsim visus ar sūtīšanu saistītos izdevumus.

Klientu privātums?

  Mēs apkopojam Jūsu informāciju, kad reģistrējieties mūsu mājas lapā, veiciet pasūtījumu, parakstieties uz mūsu jaunumumiem, piedalieties aptaujās vai aizpildiet veidlapu, mēs apkopojam e-pasta adreses tiem, kuri sazinās ar mums pa e-pastu. Veicot pasūtījumu vai reģistrējoties mūsu lapā, Jums tiks lūgts ievadīt savu: vārdu, e-pasta adresi, pasta adresi un tālruņa numuru. Mājaslapu apmeklēt un visu informāciju lasīt var pilnīgi anonīmi. 

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU? 
  Svarīgākais - Jūsu informācija, publiska vai privāta, netiks pārdota, apmainīta vai kā citādi nodota citai personai, neatkarīgi no tās mērķiem, izņemot gadījumus , kad tas saistīts ar iegādātas preces vai pakalpojuma piegādi, piemēram, Kurjerdienestam. 
Informācija, ko iegūstam no Jums, var tikt izmantota, lai personalizētu Jūsu atrašanos lapā pēc ielogošanās, lai apstrādātu pirkuma darījumus, lai administrētu konkursus, īpašos piedāvājumus un citas pašreizējās vai nākotnes lapas iespējas. 
  E-pasta adrese tiks izmantota, lai nosūtītu jums informāciju, kas attiecas uz pasūtījumu, kā arī ik pa laikam tiks nosūtīti MaryFIT.lv produktu jaunumi, ziņas par noliktavas papildinājumiem un speciālie piedāvājumi! 
Īpašie MaryFIT.lv akcijas piedāvājumi, kā arī cita ļoti svarīga vai steidzama informācija var tikt nosūtīta uz jūsu norādīto tālruni SMS veidā. 
Jums ir iespējams atteikties, piemēram, no jaunumu saņemšanas e-pastā, nosūtot pieprasījumu uz info@maryfit.lv. 
  Pieprasot dzēst lietotāja kontu, tiks neatgriezeniski dzēsta visa ar Jums sastītā informācija.

Apmaksa un piegāde


Par Maryfit.lv veikalā veiktajiem pasūtījumiem šobrīd var norēķināties divos veidos: veicot naudas pārskaitījumu vai samaksājot skaidrā naudā, saņemot preci. Veicot maksājumu neaizmirstiet sadaļā "Maksājuma mērķis" norādīt pasūtījuma numuru, lai neaizkavētu pasūtījuma apstrādes procesu un tā izsūtīšanu!Piegādi veicam ar Omniva pakomātu vai Kurjerdienesta starpniecību.

Lasīt tālāk

Nepieciešama palīdzība?


Ja Jums radies kāds jautājums, par apmaksu, piegādi vai vienkārši nepiešama palīdzība pasūtījuma veikšanā, lūdzu, droši sazinieties ar mums sev ērtākājā veidā:
e-pasts: info@maryfit.lv
tālr.nr. +371 29-66-22-26
 

Lasīt tālākPirkumu grozs

Kopējā summa: 0.00 €

Pāriet uz grozu