Apmaksa un piegāde

Par MaryFit.lv izvēlētajām precēm  šobrīd var norēķināties divos veidos: Veicot naudas pārskaitījumu vai samaksājot skaidrā naudā saņemot preci. (Šis papildpakalpojums šobrīd tikai piegādēm ar kurjeru, papildmaksa 1.5 EUR)

Naudas pārskaitījumu Jūs varēsiet veikt savā Internetbankā, vai jebkurā kredītiestādē, kurai ir tiesības pieņemt un veikt maksājumus (bankas, pasta nodaļas u.c.). Veicot maksājumu neaizmirstiet sadaļā "Maksājuma mērķis" norādīt pasūtījuma numuru, lai neaizkavētu pasūtījuma apstrādes procesu un tā izsūtīšanu!

Pasūtījumus, kuri apmaksāti līdz 12:00 (darba dienās) izsūtam tajā pašā dienā, vēlāk veiktos pasūtījumus izsūtam nākamajā darba dienā. 

Apmaksu par pasūtījumu gaidam un preču esamību garantējam 3 darba dienas no pasūtījuma saņemšanas brīža. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja zināt, ka nespēsiet laicīgi veikt apmaksu, lai varam pagarināt preču rezervācijas laiku.

Ja Jums radies kāds jautājums, par apmaksu, piegādi vai vienkārši nepiešama palīdzība pasūtījuma veikšanā, lūdzu, droši sazinieties ar mums sev ērtākājā veidā.


Piegāde:

 
Jūsu ērtībai, pasūtījumu piegādei piedāvājam vairākas izvēles iespējas. Visi pasūtījumi, kuru kopsumma pārsniedz 70 Eur, tiks piegādādi BEZ MAKSAS. Bezmaksas piegādei būs iespējams izvēlēties piegādi ar Omniva pakomātu vai Omniva kurjerpastu.

  Pasūtījumi, kuri apmaksāti līdz 12:00 (darba dienās), tiek piegādāti jau nākamajā darba dienā. Piegādes uz pakomātiem notiek arī sestdienās    Omniva KURJERPASTS ir serviss, kurš Jums sūtījumu piegādās norādītajā vietā un nodos personīgi, tā ietaupot Jūsu laiku. Pirms piegādes Kurjers ar
Jums telefoniski sazināsies, lai precizētu piegādes laiku, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai būtu iespējams sazvanīt telefona numuru, kas norādīts saņēmēja kontaktinformācijā.

  Pakalpojuma maksa tiek automātiski aprēķināta pēc pirkuma svara un vietas, uz kuru tiks veikta piegāde. Lai noskaidrotu precīzas pasūtījuma
piegādes izmaksas, ievietjiet virtuālajā grozā visas preces un dodies uz “Pirkumu Grozu”, kur piegādātāja izvēles sadaļā, redzēsiet pasūtījuma piegādes izmaksas, tai skaitā precīzas kurjerpasta izmaksas. (Preču ievietošana grozā neuzliek pienākumu tās iegādāties. Jebkurā mirklī iespējams dzēst vai mainīt groza saturu.).

Cena par piegādi ar Omniva kurjerpasu

Omniva kurjerpasts 1. zona
Rīga
2. zona
Latvijas lielākās pilsētas un novadu centri*
3. zona
Pārējā Latvija
Līdz 2 kg 5.00 € 4.50 € 6.00 €
Līdz 5 kg 3.50 € 5.00 € 6.50 €
Līdz 10 kg 4.00 € 5.50 € 7.00 €
Līdz 20 kg 4.50 € 6.00 € 7.50 €
Līdz 35 kg 5.50 € 7.00 € 8.50 €
Līdz 50 kg 6.00 € 7.50 € 9.00 €
Līdz 75 kg 7.00 € 8.50 € 10.00 €
* Latvijas lielākās pilsētas un novadu centri: Daugavpils, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Valmiera, Ventspils, Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Dobele, Gulbene, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, SaldusPirkumu grozs

Kopējā summa: 0.00 €

Pāriet uz grozu